ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ПРИСТРІЙ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ МІКРОКОНТРОЛЕРІВ СІМЕЙСТВА AVR
DOI:
https://doi.org/10.20535/1970.50(2).2015.57779Ключові слова:
мікроконтролерна техніка, системи контролю, програмуванняАнотація
Бурний розвиток сучасної мікроелектроніки сприяє широкому впровадженню мікроконтролерної техніки в системи неруйнівного контролю та діагностики. Разом з тим, широкий асортимент запропонованої мікроконтролерної техніки на ринку породжує проблему практичної підготовки фахівців. У статті пропонується пристрій, що дозволяє засвоїти основні принципи розробки і програмування мікроконтролерів сімейства AVR корпорації Atmel. В основі запропонованого пристрою лежить мікроконтролер, який є самим оптимальним у співвідношенню ціни і набору функцій, що реалізуються. Схематично мікроконтролер з’єднаний з рядом периферійних пристроїв, які дозволяють йому максимально проявити свої можливості і реалізувати активну методику навчання. Експериментальна перевірка запропонованого пристрою показала його працездатність та ефективність навчання на прикладі складеної системи контролю температури.
Посилання
N.N. Bondina, A.E. Filatova. Komp'juternaja vizualizacija v ul'trazvukovoj diagnostike. Har'kov, «SPDFA Kramarenko V.V.», 2005. - 176 p. (Russian)
V.V. Gostjushkin, V.L. Kovalenko, N.Je. Kosyh i dr. Metody povyshenija jeffektivnosti komp'juternyh avtomatizirovannyh tehnologij v zadachah radionuklidnoj diagnostiki. Vrach i informacionnye tehnologii, 2013, № 6, pp. 42–48. (Russian)
Magda Ju.S. Mikrokontrollery PIC 24: arhitektura i programmirovanie. Moscow, DMK Press. - 240 p. (Russian)
Marton Dzhon. Mikrokontrollery AVR. Vvodnyj kurs. Perevod s angl. Moscow, Izd. dom «Dodjeka». 2006. 247 s. (Russian)
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право на публікацію залишається за авторами.
Автори можуть використовувати власні матеріали в інших публікаціях за умови посилання на збірник наукових праць "Вісник Київського політехнічного інституту. Серія ПРИЛАДОБУДУВАННЯ" як на перше місце видання та на Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» як на видавця.
Автори публікують свої статті в збірнику на умовах ліцензії Creative Commons:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи.
Видавець (КПІ ім. Ігоря Сікорського) має право за будь-якого використання цього видання зазначати своє ім'я або вимагати такого зазначення.
Редакційна колегія залишає за собою право розміщувати опубліковані в збірнику статті в різних інформаційних базах для надання відкритого доступу до матеріалів з метою популяризації наукових досліджень та підвищення цитованості авторів.