БАГАТОКАНАЛЬНИЙ СТЕНД ДЛЯ КОНТРОЛЮ ТЕМПЕРАТУРИ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1970.49(1).2015.46916Ключові слова:
цифрові термометри, однопровідні мережіАнотація
У статті розглянуто схему побудови багатоканального стенду для контролю температури.
До складу стенда увійшли цифрові термометри, які формуют однопровідну мережу, що побудована за технологією 1-Wire. Цифрові термометри визнані за краще з точки зору організації магістралі, у порівнянні з іншими температурними сенсорами вони мають високі метрологічні характеристики і хорошу завадостійкість, що надає їм перевагу при побудові багатоточкових систем температурного контролю. Проведені дослідження на експериментальному стенді дозволили продемонструвати ефективність використання технології 1-Wire, які організовані на базі цифрових перетворювачів температури можуть знайти використання у побудові систем автоматизації контролю та керування технологічними процесами, де температура є ключовим параметром.Посилання
Temperaturnye izmerenija. Spravochnik pod red. Gerashhenko O.A. AN USSR. In-t problem jenergosberezhenija. Kiev, Nauk. Dumka Publ., 1989. 704 p. (In Russian).
Korogod A. S., Protasov A. G. Pirometr s FRAM- pamjat'ju. Sb. dokladov 6-j mezhdunarodnoj n-t konf. «Priborostroenie 2013», Minsk, 2013. pp. 68-70. (In Russian).
Available at: http://www.maximintegrated.com/
Available at: http://pdfserv.maxim-ic.com/arpdf/DS18S20.pdf.
Available at: http://www.maximintegrated.com/en/products/ibutton/software/1wire/wirekit.cfm/
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право на публікацію залишається за авторами.
Автори можуть використовувати власні матеріали в інших публікаціях за умови посилання на збірник наукових праць "Вісник Київського політехнічного інституту. Серія ПРИЛАДОБУДУВАННЯ" як на перше місце видання та на Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» як на видавця.
Автори публікують свої статті в збірнику на умовах ліцензії Creative Commons:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи.
Видавець (КПІ ім. Ігоря Сікорського) має право за будь-якого використання цього видання зазначати своє ім'я або вимагати такого зазначення.
Редакційна колегія залишає за собою право розміщувати опубліковані в збірнику статті в різних інформаційних базах для надання відкритого доступу до матеріалів з метою популяризації наукових досліджень та підвищення цитованості авторів.