СТРУКТУРА НАВІГАЦІЙНО-ПІЛОТАЖНОГО КОМПЛЕКСУ ДЛЯ ТРАНСПОРТНИХ ЛІТАЛЬНИХ АПАРАТІВ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1970.47(1).2014.35527Ключові слова:
навігаційно-пілотажний комплекс, беспілотний літальний апарат, транспортна авіацияАнотація
Розглядається роль авіації у транспортуванні вантажів у віддалені від баз постачання місця роботи промислових підприємств і поселень. Дається обгрунтування цільових перевірок сообразности застосування транспортного безпілотного і пілотованого спеціального літального апарату для таких перевезень. Показано, що існуючі пілотажно-навігаційні системи дозволяють будувати навігаційно-пілотажні комплекси для транспортних літальних апаратів. Розглядаються технічні пропозиції про особливості побудови і структурної блок-схемі навігаційно-пілотажної апаратури. Матеріали статті можуть бути цікаві розробникам літальних апаратів, працівникам промислових підприємств і організаціям , зайнятим транспортуванням вантажівПосилання
B. Kazar'jan, A. Medved'. Bespilotniki VVS SShA. «Kryl'ja Rodiny», 2012, no 1-2, pp.. 70-75.
B. Kazar'jan, A. Medved'. Bespilotniki VVS SShA. «Kryl'ja Rodiny», 2012, no № 3-4, pp. 114-119.
B. Kazar'jan, A. Medved'. Bespilotniki VVS SShA. «Kryl'ja Rodiny», 2012, no 5, pp. 94-10
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право на публікацію залишається за авторами.
Автори можуть використовувати власні матеріали в інших публікаціях за умови посилання на збірник наукових праць "Вісник Київського політехнічного інституту. Серія ПРИЛАДОБУДУВАННЯ" як на перше місце видання та на Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» як на видавця.
Автори публікують свої статті в збірнику на умовах ліцензії Creative Commons:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи.
Видавець (КПІ ім. Ігоря Сікорського) має право за будь-якого використання цього видання зазначати своє ім'я або вимагати такого зазначення.
Редакційна колегія залишає за собою право розміщувати опубліковані в збірнику статті в різних інформаційних базах для надання відкритого доступу до матеріалів з метою популяризації наукових досліджень та підвищення цитованості авторів.