Подання
Вимоги до подання
Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.- Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося до розгляду редакціям інших журналів (або у коментарях для редактора нижче дані необхідні пояснення).
-
Рукопис супроводжується:
– анотаціями з ключовими словами українською, англійською мовами, де вказувати: УДК, назву статті, ініціали та прізвища авторів, назву організації, де працюють автори, місто, країну, – по 1 примірнику друкованого тексту та окремим файлом.
Обсяг тексту анотації:
-- анотація українською мовою повинна бути не менш 1800 знаків,
--анотація англійською мовою в будь-якому випадку повинна бути не менше 1800 знаків.
Анотація повинна відображати структуру статті: постановка проблеми, мета роботи, результати проведених досліджень, висновки, ключові слова (не більше 100 знаків);
– експертним висновком про можливість відкритого публікування – 1 примірник друкованого тексту;
– відомостями про авторів українською та англійською мовами (прізвище, ім’я та по-батькові, вчений ступінь, вчене звання, місце роботи, посада, домашня або службова адреса, телефон, електронна адреса для зв’язку, персональний ідентифікатор ORCID) – по 1 примірнику друкованого тексту;
П.І.Б. (повністю)
Місце роботи (установа, факультет, кафедра)
Учений ступінь
Учене звання
ORCID ID:
Контакти:
Адреса поштова (за бажанням)
Електр. адреса
Роб./моб. тел.
–окремими електронними файлами: текст статті, ілюстрації, пристатейний перелік використаних посилань латиницею, анотації та відомості про авторів.
Мова статті може бути українською, англійською.
У статті необхідно дотримуватись термінології, прийнятої стандартами; використовуючи новий термін або абревіатуру, автор повинен їх розшифрувати та пояснити при введенні нових понять.
При виборі одиниць фізичних величин слід дотримуватись системи СІ.
Стаття має бути структурованою (поділеною на розділи із заголовками, виділеними товстим шрифтом) та завершуватись висновками. Після тексту статті надається перелік посилань мовою оригіналу (гарнітурою Times New Roman, розмір 10 пт, інтервал між рядками – одинарний).
Формули, рисунки, таблиці, розділи мають просту арабську наскрізну нумерацію. Не слід нумерувати розділи та формули, якщо на них немає посилання в тексті. Таблиці не повинні дублювати графіки.
Використані літературні джерела вказуються у переліку в порядку посилання на них у тексті статті. Неприпустимими є посилання на неопубліковані та незавершені праці. Бібліографічний опис пристатейного переліку посилань має відповідати вимогам IEEE Style (Стиль Інституту інженерів електротехніки та електроніки); складовими в бібліографічних посиланнях є прізвища всіх авторів та назви журналів.
Обов’язково вказувати ідентифікатор DOI, якщо він є для певного посилання.
-
Окремо до статті додається пристатейний перелік використаних посилань латиницею, призначений для зарубіжних науковометричних баз даних - 1 примірник друкованого тексту та окремий електронний файл.
Точне представлення авторів і назв літературних джерел нададуть точні результати статистичних та аналітичних даних про них у системах зарубіжних баз даних.
Інтернет-посилання у переліку посилань до тексту статті супроводжуються повними коректними адресами URL.
При оформленні пристатейного переліку посилань латиницею, призначених для зарубіжних баз даних, потрібно враховувати наступні вимоги:
- текст переліку посилань виконується гарнітурою Times New Roman, розмір 10 пт, інтервал між рядками – одинарний, прізвища та ініціали авторів – курсивом;
- обов’язково мати версію з узгодженим написанням транслітерацією прізвищ авторів (за однією прийнятою системою) та перекладом назв цитованих джерел;
- при формуванні переліку посилань потрібно використовувати стандарт IEEE Style для різних видів публікацій (книга, стаття з журналу, Інтернет-ресурс тощо);
- дотримуватись однієї з поширених систем транслітерації прізвищ авторів, заголовків статей (якщо їх включати) і назв літературних джерел (транслітерація українського тексту в латиницю), використовуючи інструкції за посиланням http://library.kpi.ua/node/481;
- при посиланні на статті з журналів, що мають перекладну версію, краще давати посилання на перекладну версію статті. Якщо періодичне видання має затверджену назву англійською мовою, то краще вказувати цю назву.
-
Вимоги до оформлення тексту статті викладені в Керівництві для авторів.
- Текст відповідає вимогам до стилістики та бібліографії, викладеним у Керівництві для авторів розділу "Про журнал".
- Авторські акценти виділені курсивом, а не підкресленням (всюди, крім адрес URL); всі ілюстрації, графіки та таблиці розміщені безпосередньо у тексті, там, де вони повинні бути за змістом (а не у кінці документу).
Положення про авторські права
Авторське право на публікацію залишається за авторами.
Автори можуть використовувати власні матеріали в інших публікаціях за умови посилання на збірник наукових праць "Вісник Київського політехнічного інституту. Серія ПРИЛАДОБУДУВАННЯ" як на перше місце видання та на Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» як на видавця.
Автори публікують свої статті в збірнику на умовах Creative Commons Attribution 4.0 International License:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи.
Видавець (КПІ ім. Ігоря Сікорського) має право за будь-якого використання цього видання зазначати своє ім'я або вимагати такого зазначення.
Редакційна колегія залишає за собою право розміщувати опубліковані в збірнику статті в різних інформаційних базах для надання відкритого доступу до матеріалів з метою популяризації наукових досліджень та підвищення цитованості авторів.