СПОСІБ АДАПТИВНОЇ МАГНІТОТЕРАПІЇ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1970.51(1).2016.78218Ключові слова:
адаптивне керування, магнітотерапія, магнітотерапевтичний апарат, лікувальна ефективністьАнотація
Практична реалізація адаптивного керування в магнітотерапевтичних апаратах набуває актуального значення на сучасному етапі розвитку магнітотерапії. Запропоновано структурну схему способу адаптивної імпульсної магнітотерапії та алгоритм адаптивного керування сигналом зворотного зв'язку під час процедури магнітотерапії.
Зворотний зв'язок в магнітотерапевтичному комплексі реалізується внаслідок контролю магнітної індукції та аналізу фізіологічних показників (температури, пульсу, артеріального тиску, сатурації) людини. Проведено порівняльний аналіз лікувальної ефективності запропонованого способу адаптивної імпульсної магнітотерапії та промиcлових магнітотерапевтичних апаратів, який показує переваги використання адаптивного зворотного зв'язку.
Посилання
Borysov A.H., Zhulev V.Y., Kyr'yakov O.V. Adaptyvnoe upravlenye v mahnytoterapevtycheskykh systemakh na osnove kompleksnoy otsenky sostoyanyya patsyenta. Byomedytsynskye tekhnolohyy y radyojelektronyka, 2001, no 7, pp. 14-19. [in Russian]
Tereshchenko M.F., Rudyk V.Yu., Rudyk T.O. Patent Ukrayiny na korysnu model 97907, MPK A61N 2/04 Sposib adaptyvnoyi impulsnoyi mahnitoterapiyi, zayavka no. u 201411483, zayavl.
10.2014, opubl. 10.04.2015, Bulletin no 7. [in Ukrainian]
Shlykov V.V. Komp'yuternyy kompleks adaptyvnoyi mahnitoterapiyi. Avtoref. dys. kand. tekhn. nauk, Kyyiv, 2004. 20 p. [in Ukrainian]
Boholyubov V. M. Vasyl'eva M.F., Vorob'ev M.H. Tekhnyka y metodyky provedenyya fyzyoterapevtycheskykh protsedur. Spravochnyk. Moscow, Medytsyna, 2001. 403 p. [in Russian]
Rudyk T.O., Tereshchenko M.F., Rudyk V.Yu. Alhorytmizatsiya adaptyvnoho keruvannya zvorotnym zv'yazkom v mahnitoterapevtychnomu aparati lokalnoyi diyi. Naukovoprakt.
Conf. «Pryladobuduvannya ta metrolohiya: suchasni problemy i tendentsiyi rozvytku», 14 - 16 lystopada 2014 r. Lutsk, 2014. pp. 161 - 167. [in Ukrainian]
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право на публікацію залишається за авторами.
Автори можуть використовувати власні матеріали в інших публікаціях за умови посилання на збірник наукових праць "Вісник Київського політехнічного інституту. Серія ПРИЛАДОБУДУВАННЯ" як на перше місце видання та на Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» як на видавця.
Автори публікують свої статті в збірнику на умовах ліцензії Creative Commons:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи.
Видавець (КПІ ім. Ігоря Сікорського) має право за будь-якого використання цього видання зазначати своє ім'я або вимагати такого зазначення.
Редакційна колегія залишає за собою право розміщувати опубліковані в збірнику статті в різних інформаційних базах для надання відкритого доступу до матеріалів з метою популяризації наукових досліджень та підвищення цитованості авторів.