СИНТЕЗ І ДОСЛІДЖЕННЯ ТОЧНОСТІ АЛГОРИТМІВ БІСО НА ОСНОВІ РІВНЯННЯ ПУАССОНА
DOI:
https://doi.org/10.20535/1970.51(1).2016.77311Ключові слова:
синтез алгоритмів, безплатформенна інерціальна система орієнтації (БІСО), бесплатформенна інерціальна навігаційна система (БІНС), матричне рівняння Пуассона, вектор прискоренняАнотація
Синтезовані алгоритми різних наближень для визначення параметрів орієнтації в безплатформенній інерціальній системі орієнтації (БІСО), що входить до складу безплатформенної інерціальної навігаційної системи (БІНС). Комп'ютерним моделюванням досліджено основні характеристики похибок та надано рекомендації щодо застосування алгоритмів.
Використання матричного рівняння Пуассона в безплатформенній інерціальній системі навігації має певні переваги, - не потрібні додаткові перетворення для перепроектування вектора прискорення з пов'язаної в земну систему координат, а визначення орієнтації основи спирається тільки на операції з матрицями.
Посилання
Lazarev Ju. F. Rezul'taty v-testirovanija tochnosti bezrazgonnyh algoritmov besplatformennyh inercial'nyh sistem orientacii [Results v-testing accuracy unacceleration algorithms of strapdown inertial orientation]. X International Scientific and Technical Conference “Girotehnologii, navigacija, upravlenie dvizheniem i konstruirovaniem aviacionno-kosmicheskoj tehniki”. The collection of reports NTUU “KPI”, 2015, pp. 475-482. [in Russian]
Panov A.P. Matematicheskie osnovy teorii inercial'noj orientacii [Mathematical foundations of the theory of inertial orientation]. Nauk. Dumka, 1995, 280 p. [in Russian]
Lazarev Ju. F. Rozroblennya i modelyuvannya algory`tmiv bezplatformovoyi sy`stemy` oriyentaciyi: Elektron. navch. Posib. [Development of algorithms and modeling systems strapdown Orientation: Electronic teach. guidances]. NTUU “KPI”, 2011, 135 p. [in Ukrainian]
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право на публікацію залишається за авторами.
Автори можуть використовувати власні матеріали в інших публікаціях за умови посилання на збірник наукових праць "Вісник Київського політехнічного інституту. Серія ПРИЛАДОБУДУВАННЯ" як на перше місце видання та на Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» як на видавця.
Автори публікують свої статті в збірнику на умовах ліцензії Creative Commons:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи.
Видавець (КПІ ім. Ігоря Сікорського) має право за будь-якого використання цього видання зазначати своє ім'я або вимагати такого зазначення.
Редакційна колегія залишає за собою право розміщувати опубліковані в збірнику статті в різних інформаційних базах для надання відкритого доступу до матеріалів з метою популяризації наукових досліджень та підвищення цитованості авторів.