МОДЕЛЮВАННЯ ЯКОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ ПРУЖНИХ ЕЛЕМЕНТІВ ТИПУ МЕМБРАН І СИЛЬФОНІВ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1970.50(2).2015.57771Ключові слова:
якість, пружні елементи, мембрана, параметрична точність, управлінняАнотація
Стаття містить аналіз факторів, що впливають на якісні характеристики спеціальних пружних елементів, таких як мембрани і сильфони і визначена функціональна залежність у якій ці фактори знаходяться. Також розроблена методика аналізу точності мембран яка дозволяє вже на стадії проектування пружних елементів проводити певне управління якістю процесу їх виготовлення, так як точність таких деталей є ключовою для приладів авіабудування і систем управління. На основі розробленої моделі функціональної залежності параметрів спеціальних пружних елементів може бути розроблено обладнання для контролю пружних елементів, типу мембран і сильфонів на стадії їх виготовленняПосилання
Rumbeshta V.O. Osnovi tekhnologії skladannya priladіv: Pіdruchnik. Kyiv, ІSDO, 1993. – 303 p. (Ukrainian)
Gavrilov A.N. Tekhnologiya aviatsionnogo priborostroeniya. Moscow, Oborongiz, 1962. – 467 p. (Russian)
V.O. Ostaf'ev, V.A. Derzhuk, V.O.Rumbeshta. Tekhnologicheskie protsessy izgotovleniya detalei priborov. Kyiv, Vysshaya shkola, 1983. – 207 p. (Russian)
D.Yu. Panov, V.I. Feodos'ev. O ravnovesii i potere ustoichivosti pologikh obolochek pri bol'shikh progibakh. Moscow, PMM. T.Kh., 1948, pp. 389- 406. (Russian)
S.M. Bauer, E.B. Voronkova, A.A. Romanova. O potere ustoichivosti simmetrichnykh form ravnovesiya kruglykh plastin pod deistviem normal'nogo davleniya. Vestn. S.-Peterb. Un-ta. Seriya «Matematika. Mekhanika. Astronomiya», 2012, Vyp.1, pp. 80-85. (Russian)
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право на публікацію залишається за авторами.
Автори можуть використовувати власні матеріали в інших публікаціях за умови посилання на збірник наукових праць "Вісник Київського політехнічного інституту. Серія ПРИЛАДОБУДУВАННЯ" як на перше місце видання та на Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» як на видавця.
Автори публікують свої статті в збірнику на умовах ліцензії Creative Commons:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи.
Видавець (КПІ ім. Ігоря Сікорського) має право за будь-якого використання цього видання зазначати своє ім'я або вимагати такого зазначення.
Редакційна колегія залишає за собою право розміщувати опубліковані в збірнику статті в різних інформаційних базах для надання відкритого доступу до матеріалів з метою популяризації наукових досліджень та підвищення цитованості авторів.