РОЗРАХУНОК ВІДХИЛЕННЯ ПОПЕРЕЧНИХ ПЕРЕРІЗІВ АРМАТУРИ ПРИ АВТОМАТИЗОВАНОМУ ГНУТТІ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1970.50(2).2015.57768Ключові слова:
автоматизоване формоутворення, аналіз похибок, просторовий конструктивний елемент, теорія гвинтового обчислення, трубопровідна арматураАнотація
Розглянуто задачу точністного аналізу лінійних об’єктів складної конфігурації у процесі автоматизованого гнуття. Наведено методику розрахунку похибок відхилень поперечних перерізів просторових елементів арматури при формоутворенні. Вона базується на поєднанні елементів теорії кінцевих переміщень з елементами гвинтового обчислення. Сформульовано рекомендації з використання запропонованої методики. Наведений приклад визначення похибки положення перерізу кінцевої ділянки просторового елементу трубопровідної арматури у процесі формоутворенняПосилання
Кinematics, dynamics and accuracy of mechanisms: Catalogue ; edition by G.V. Kreynin. Moscow, Mechanical engineering. 1984. (Russian)
Dimentberg, F.M. The theory of screws and it’s applications. Moscow, Science, 1978. (Russian)
Lurie, A.I. The analytical mechanics. Moscow, Science, 1981. (Russian)
S.V. Kuznetcova, А.L. Simakov. Error analysis of details mating surfaces position in the context of automized assembly process with theory of screws elements usage. The bulletin of “RSATU named after P.A. Soloviev”, № 2 (29) 2014, pp. 75-81. (Russian)
V.P. Korotkov, B.A. Taitc. The metrology’s basis and the theory of accuracy of instrument’s mechanisms. Moscow, Mechanical engineering. 1978. (Russian)
V.N. Branetc, I.P. Shmiglevskiy. The quarternion’s applications at solid bodies orientation’s tasks. Moscow, Science, 1973 (Russian)
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право на публікацію залишається за авторами.
Автори можуть використовувати власні матеріали в інших публікаціях за умови посилання на збірник наукових праць "Вісник Київського політехнічного інституту. Серія ПРИЛАДОБУДУВАННЯ" як на перше місце видання та на Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» як на видавця.
Автори публікують свої статті в збірнику на умовах ліцензії Creative Commons:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи.
Видавець (КПІ ім. Ігоря Сікорського) має право за будь-якого використання цього видання зазначати своє ім'я або вимагати такого зазначення.
Редакційна колегія залишає за собою право розміщувати опубліковані в збірнику статті в різних інформаційних базах для надання відкритого доступу до матеріалів з метою популяризації наукових досліджень та підвищення цитованості авторів.