МАЛОГАБАРИТНИЙ РЕНТГЕНІВСЬКИЙ ВИПРОМІНЮВАЧ З СИСТЕМОЮ ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1970.50(2).2015.57767Ключові слова:
рентгенівська трубка, струм емісії, напруга, контролерАнотація
Розроблено малогабаритний рентгенівський випромінювач, виконаний у вигляді моноблока, в якому вбудовані острофокусная рентгенівська трубка типу 0,012ВХ9, двоканальна прецизійна система електроживлення та керуючий мікропроцесорний контролер, пов'язаний з персональним комп'ютером. Один канал системи – квазірезонансний перетворювач напруги живлення +15 В в стабілізовану напругу 0 ... -50 кВ на катоді трубки. Другий канал стабілізує струм емісії, який можна регулювати в межах 0 ... 200 мкА, незалежно від напруги на катоді. Обидва канали захищені від високовольтних пробоїв і коротких замикань. Забезпечено комп'ютерний моніторинг всіх електричних параметрів приладу. Габарити блоку 200х100х80 мм. Випромінювач призначений для роботи в складі рентгенофлуоресцентного аналізатора, але може використовуватися також для рентгенодефектоскопії, рентгенодіагностики, рентгенотерапії.
Посилання
www.ti.com/lit/ds/symlink/uc3872.pdf
www.ti.com/lit/pdf/slua056
3. V.T. Cherepin, T.A. Krasovsky, V.I. Vasilenko. Blok pitaniya duoplazmatrona. PTE, 2014, №5, p.139-140 (Russian)
www.inam.kiev.ua
www.elvatech.com/ru
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право на публікацію залишається за авторами.
Автори можуть використовувати власні матеріали в інших публікаціях за умови посилання на збірник наукових праць "Вісник Київського політехнічного інституту. Серія ПРИЛАДОБУДУВАННЯ" як на перше місце видання та на Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» як на видавця.
Автори публікують свої статті в збірнику на умовах ліцензії Creative Commons:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи.
Видавець (КПІ ім. Ігоря Сікорського) має право за будь-якого використання цього видання зазначати своє ім'я або вимагати такого зазначення.
Редакційна колегія залишає за собою право розміщувати опубліковані в збірнику статті в різних інформаційних базах для надання відкритого доступу до матеріалів з метою популяризації наукових досліджень та підвищення цитованості авторів.