ЧИСЕЛЬНИЙ РОЗРАХУНОК РОЗПОДІЛУ ТЕМПЕРАТУРИ У ТИГЛІ ІНДУКЦІЙНОГО ВИПАРНИКА З КОНЦЕНТРАТОРОМ МАГНІТНОГО ПОЛЯ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1970.50(2).2015.57766Ключові слова:
фізико-топологічна модель, чисельний розрахунок, індукційний ВЧ випарник, концентратор магнітного поля, випарник алюмініюАнотація
Стаття описує методологію й результати ієрархічного моделювання індукційного випарника з концентратором електромагнітного поля, які враховують пов'язані гетерогенні процеси і дозволяють чисельно розрахувати електромагнітне поле в околиці випарника, а також розподіл струмів і температури в завантаженому тиглі. Робота з розробки моделі дозволяє зробити висновок, що метод кінцевих елементів є найбільш підходящим для розрахунку електромагнітних і температурних полів. Дана модель може бути використана для моделювання ежекції потоку пари в сторону підкладок і електричних розрядів у випарнику.
Посилання
Kuzmichev A., Tsybulsky L. Evaporators with Induction Heating and Their Applications. Chapter 13 (P. 269-302) in book «Advances in Induction and Microwave Heating of Mineral and Organic Materials»., / Ed. S. Grundas. – ISBN: 978-953-307-522-8. – Publisher: InTech, 2011. – 752 p.
Kuzmichev A.I., Tsybul’skii L.Yu. Thermoionic unit with inductive evaporator. Instruments and Experimental Techniques. 1992, V. 35, No. 2, pp. 379-380.
Sluhotsky A.E., Ryskin A.E. Induktory dlia indukcionnogo nagreva. Leningrad, Enerdiya, 1974. – 264 p. (Russian)
Zenkevich O., Morgan K. Konechnye elenenty i aproksimacia Мoscow, Мir, 1986. – 318 p. (Russian)
Isachenko V.P., Osipova V.A. , Sukomel A.S. Teploperedacha : uchebnik dlia vuzov. 3rd edit. Moscow, Energiya, 1975. – 488 p. (Russian)
Zinoviev V.E. Teplofizicheskie svoistva metallov pri visokoy temperature : ref. ed. Moscow, Мetalurgia, 1989. - 384 p. (Russian)
Granovsky V.L. Elektricheskiy tok v gaze. V.1. Moscow-Leningrad, Gos. publ tehn.-theor. lit., 1952. – 432 p. (Russian)
Termodinamacheskie svoistva sndividualnyh veschestv : ref. ed. / ed. V.P. Glushko. Moscow, Nauka, 1981. – 400 p.(Russian)
Dushman S. Nauchnie osnovi vacuumnoy tehniki. Moscow, Мir, 1964. – 715 p.(Russian)
Samsonov G.V. Svoistva elementov. Ch.1. Fizicheskiye svoistva: handbook. Moscow, Мetallurgia, 1976. – 600 p.(Russian)
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право на публікацію залишається за авторами.
Автори можуть використовувати власні матеріали в інших публікаціях за умови посилання на збірник наукових праць "Вісник Київського політехнічного інституту. Серія ПРИЛАДОБУДУВАННЯ" як на перше місце видання та на Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» як на видавця.
Автори публікують свої статті в збірнику на умовах ліцензії Creative Commons:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи.
Видавець (КПІ ім. Ігоря Сікорського) має право за будь-якого використання цього видання зазначати своє ім'я або вимагати такого зазначення.
Редакційна колегія залишає за собою право розміщувати опубліковані в збірнику статті в різних інформаційних базах для надання відкритого доступу до матеріалів з метою популяризації наукових досліджень та підвищення цитованості авторів.