МЕТРОЛОГІЧНИЙ АНАЛІЗ ДИФУЗНОГО ВИПРОМІНЮВАЧА ЗМІННОЇ ЯСКРАВОСТІ НА ОСНОВІ МАТРИЦІ СВІТЛОВИПРОМІНЮЮЧИХ ДІОДІВ З РОЗСІЮВАЧЕМ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1970.49(1).2015.46611Ключові слова:
метрологія, цифрові оптико-електронні системи, оптична радіометрія, матричні приймачі випромінюванняАнотація
Метою даної роботи є метрологічний аналіз дифузного випромінювача змінної яскравості на базі матриці світлодіодів з розсіювачем для калібрування прецизійних цифрових відеосистем. Досліджено вплив конструктивних параметрів випромінювача на стабільність поля яскравості на вихідній апертурі. На основі вихідної характеристики було визначено формули коефіцієнтів впливу первинних похибок основних параметрів, розраховано їх значення та проведено їх числовий аналіз. Отримані результати показали, що найбільший вклад в сумарну похибку вносять нестабільність коефіцієнта косинусності світлодіодів та похибка встановлення матриці.
Посилання
Kisiljov I. A., Korostelev L. N., Karaeva M. K. et al. Issledovanie Zemli Iz Kosmosa, 1991, no. 2, pp. 32-43 (In Russian).
Mikheenko L. A., Borovickij V. N. Tehnologija i konstruirovanie radiojelektronnoj apparatury, 2006, no. 4 (66), pp.61–64 (In Russian).
Mikheenko L. A., Grishko T. A., Kotljarenko T. V. Vymirjuval'na ta obchysljuval'na tehnika v tehnologichnyh procesah, 2013, no. 1, pp. 74– 81. (In Ukrainian).
Kushnir F. V. Jelektroradioizmerenija. Leningrad, Jenergoatomizmdat Publ., 1983, 320 p. (In Russian).
Zauter G., Lindemann M., Shperling A. et al. Svetotehnika, 2004, no. 3, pp. 5–11 (In Russian).
D. Dezhi, Ju. Zong, S.S. Miller et al., Svetotehnika, 2004, no. 6, pp. 56–59 (In Russian).
Badgutdinov M. L., Gal'china N. A., Kogan L. M. et al. Svetotehnika, 2006, no. 3, pp. 36–40 (In Russian).
Laboratornye istochniki pitanija. Available at: http://4452.ua.all–biz.info/ (In Russian).
Moshhnye vysokostabil'nye istochniki postojannogo toka. Available at: http://ps.puzanov.ru/ (In Russian).
Mashkovskaja T. J., Hazanov V. S., Shkljaeva M. A. Svetotehnika, 1987, no. 2, pp. 18–19 (In Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право на публікацію залишається за авторами.
Автори можуть використовувати власні матеріали в інших публікаціях за умови посилання на збірник наукових праць "Вісник Київського політехнічного інституту. Серія ПРИЛАДОБУДУВАННЯ" як на перше місце видання та на Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» як на видавця.
Автори публікують свої статті в збірнику на умовах ліцензії Creative Commons:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи.
Видавець (КПІ ім. Ігоря Сікорського) має право за будь-якого використання цього видання зазначати своє ім'я або вимагати такого зазначення.
Редакційна колегія залишає за собою право розміщувати опубліковані в збірнику статті в різних інформаційних базах для надання відкритого доступу до матеріалів з метою популяризації наукових досліджень та підвищення цитованості авторів.