ГІРОСКОП НАПРЯМКУ З СУПУТНИКОВОЮ КОРЕКЦІЄЮ

Vladislav Meleshko, Sergey А. Murahovskij

Анотація


В авіації, на наземному транспорті давно використовується гіроскоп напрямку (ГН). Він може бути модернізований за рахунок створення інтегрально-позиційної горизонтальної корекції. При цьому відкриваються можливості використання для корекції ГН масового приймача СНС, який може визначити північну і східну швидкості руху об'єкта. Для формування сигналів корекції використовується фільтр Калмана, що оцінює як кутові помилки ГН, так і помилки визначення північній складової швидкості, а також систематичні і випадкові помилки гіроскопа і акселерометра горизонтальної корекції. В результаті корекції за отриманими оцінками досягається точність в одиниці кутових хвилин. Аналогічно може виконуватися корекція в інерціальній навігаційній системі.

Ключові слова


гіроскоп напрямку; супутникова навігаційна система; фільтр Калмана; корекція; інерціальна навігаційна система

Повний текст:

PDF

Посилання


Meleshko V. V., Skudneva O. V. Direction gyroscope with integral-pozition horizontal correction in bank. Bulletin of National Technical University of Ukraine “Kyiv Polytechnic Institute”, Series Instrument making, 2009, is.37, pp. 5-13. (In Russian).

Meleshko V. V., Skudneva O. V., Janchevski A. J. Direction gyroscope with integral-pozition horizontal correction in rolling. Bulletin of National Technical University of Ukraine “Kyiv Polytechnic Institute”, Series Instrument making, 2010, is. 39, pp. 5-13. (In Russian)

Meleshko V. V. Inertial navigation systems. Alignment. Kiev, Korniichuk Publ., 1999. 126 p. (In Russian)
DOI: https://doi.org/10.20535/1970.49(1).2015.46609

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Copyright (c) 2018 Рівні права