ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ ФОРМИ ЧУТЛИВОГО ЕЛЕМЕНТУ НА ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТУРБІННИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ВИТРАТИ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1970.49(1).2015.46588Ключові слова:
витрата, вимірювання, чутливий елемент, динамічні характеристики, турбінний перетворювачАнотація
Метою роботи є пошук раціональної просторової форми чутливого елементу вимірювального перетворювача витрати турбінного класу, за якої забезпечуються найкращі динамічні характеристики. Для досягнення мети отримано аналітичні описи моментів інерції чутливих елементів чотирьох різних просторових форм, які досліджені на розробленому програмному комплексі, визначено сталі часу для кожного чутливого елементу у діапазоні вимірюваних витрат, оцінені просторові форми чутливих елементів за законом зміни сталої часу.Посилання
Boshnjak L. L., Byzov L. N. Tahometricheskie rashodomery [Tachometer flowmeters]. Leningrad, Mashinostroenie Publ., 1968. 212 h. (In Russian)
Bobrovnikov G. N., Kamyshev L. A. Teorija i raschet turbinnyh rashodomerov [Turbine flowmeters theory and design]. Moscow, Izd-vo standartov Publ., 1978. 128 h. (In Russian)
Pysarets A. V., Korobko I. V. Turbinni peretvoryuvachi vytraty energonosiiv z gidrodynamichnym vrivnovazhuvannyam chutlyvogo elementu [The turbine type flow rate transducers with hydrodynamic balancing sensitive element]. Kyiv, Korniychuk Publ., 2013. 159 h. (In Ukrainian)
Riman I. S., Kreps R. L. Prisoedinennye massy tel razlichnoj formy [Added mass bodies of various shapes]. Trudy CAGI № 635, Izd-vo bjuro novoj tehniki, 1947. 48 p. (In Russian)
Pysarets A. V. Bulletin of National Technical University of Ukraine “Kyiv Politechnic Institute”. Series Instrument Making, 2013, Issue 46, pp. 126 – 133. (In Ukrainian)
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право на публікацію залишається за авторами.
Автори можуть використовувати власні матеріали в інших публікаціях за умови посилання на збірник наукових праць "Вісник Київського політехнічного інституту. Серія ПРИЛАДОБУДУВАННЯ" як на перше місце видання та на Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» як на видавця.
Автори публікують свої статті в збірнику на умовах ліцензії Creative Commons:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи.
Видавець (КПІ ім. Ігоря Сікорського) має право за будь-якого використання цього видання зазначати своє ім'я або вимагати такого зазначення.
Редакційна колегія залишає за собою право розміщувати опубліковані в збірнику статті в різних інформаційних базах для надання відкритого доступу до матеріалів з метою популяризації наукових досліджень та підвищення цитованості авторів.