ПІДГРУНТЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ПАНДАННИХ ЗОН АБСТРАКТНОЇ СУТНОСТІ. ЧАСТИНА 1. ОСНОВНІ ТИПИ ПАНДАННИХ ЗОН
DOI:
https://doi.org/10.20535/1970.48(2).2014.36042Ключові слова:
панданна зона, об’єкт, абстрактна сутністьАнотація
У роботі йдеться про засади визначення впливу зовнішніх подразників на зміни, які відбуваються в структурах взаємодії об’єктів як абстрактних сутностей (АС) у процесі їх життєдіяльності, зокрема біотехнічних об’єктів (БТО), фармакологічних речовин, впливу фізичних полів обладнання тощо.
Внаслідок проведених досліджень запропоновано засадні поняття щодо теоретичних підходів до технології інформаційної діагностики стану БТО, що базуються на визначенні панданних зон (ПЗ) кожної АС за умови певної взаємодії, яка супроводжується певними змінами їх польових структур. Надано класифікацію панданних зон АС. Результати досліджень можуть бути покладені в основу принципів застосування новітніх систем технічних, біологічних і медичних досліджень та діагностики або систем іншого призначення, тобто враховується вплив випромінювання медичного або технічного обладнання, а також лікарських засобів, які діють на об’єкт.
Посилання
Babchenko O. Quality Cotrol Method For Powder Melted Tool Plates. XIII International PhD Workshop OWD 2011. Polish-Japanese Institute of Information Technology, Warsaw, 2011, pp. 523 – 528.
Kontrol' i diagnostika v GPS [Monitoring and Diagnostics in flexible manufacturing systems]; edit. by B. I. Cherpakov. Kn. 7. Moscow, Vysshai͡a shkola Publ., 1989, pp. 30 – 80 (in Russian)
I͡anenko O. P., Kut͡senko V. P., Perehudov S. M. Elektronna aparatura likuval′no-diahnostychnykh tekhnolohiĭ: navchal′nyĭ posibnyk. Donet͡s′k, IPShI «Nauka i osvita» Publ., 2011. 212 p. (in Ukrainian)
Klotchko T. R. Formalized model of the zone presence of structures of the biological objects. Microwave & Telecommunication Technology (CriMiKo’2011), 2011, Vol.2: pp. 1036 - 37.
Skytsiouk V. I., Klotchko T. R. Peculiar properties of descriptions of abstract entities in the process of their interaction (Part 1). Bulletin of NTUU «KPI». Series Instrument Making, 2013, Issue 45, pp. 198 – 203.(in Ukrainian)
Tymchyk Gr. S., Skytsiouk V. I., Klotchko T. R. Pol′ovi struktury biotekhnichnykh system. Kyiv, NTUU «KPI» Publ., 2013, 384 p. (in Ukrainian)
Skytsiouk V. I., Skytsiouk M. V. Technologic Fantom. Bulletin of NTUU «KPI». Series Instrument Making, 2002, Issue 24, pp. 149 – 155 (in Ukrainian)
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право на публікацію залишається за авторами.
Автори можуть використовувати власні матеріали в інших публікаціях за умови посилання на збірник наукових праць "Вісник Київського політехнічного інституту. Серія ПРИЛАДОБУДУВАННЯ" як на перше місце видання та на Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» як на видавця.
Автори публікують свої статті в збірнику на умовах ліцензії Creative Commons:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи.
Видавець (КПІ ім. Ігоря Сікорського) має право за будь-якого використання цього видання зазначати своє ім'я або вимагати такого зазначення.
Редакційна колегія залишає за собою право розміщувати опубліковані в збірнику статті в різних інформаційних базах для надання відкритого доступу до матеріалів з метою популяризації наукових досліджень та підвищення цитованості авторів.