ДОСЛІДЖЕННЯ КРИТИЧНИХ ВИПАДКІВ ДІЇ ЛІКУВАЛЬНИХ ЗАСОБІВ НА БІОТЕХНІЧНИЙ ОБ’ЄКТ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1970.47(1).2014.35787Ключові слова:
біологічний об’єкт, лікувальний засіб, вплив, критичні випадкиАнотація
Створення сучасних фізіотерапевтичних систем вимагає оптимізації режимів роботи для підвищення ефекту лікувального впливу на зміни, що здійснюються в біологічних структурах, тому для формування режимів впливу лікарських засобів на організм необхідно створення нових підходів до їх застосування у клінічній практиці з огляду на аналітичні моделі взаємодій лікувальних засобів із біологічними структурами.
Досліджено ситуацію щодо критичних випадків дії абстрактного лікувального засобу на біотехнічний об’єкт, що є необхідним при рекомендаціях щодо вживання конкретної фармакологічної речовини, а також і їх комбінацій. Ці дослідження створять можливість пошуку нових інтегрованих методів та систем для діагностично-лікувального впливу фізичних полів на біологічний об’єкт сумісно із фармакологічними речовинами та підвищення якості оснащення сучасними технологіями процеси лікування.Посилання
Diane R. Romac, Timothy E. Albertson. Drug interactions in practice intensivists. http://www.critical.ru/ann/pages/review/page14.html.
Kharkevich D. A. Farmakologii͡a: uchebn. dli͡a vuzov [Pharmacology: Training. for universities.]. Izd. 8 – e, pererab., dopoln. i ispravl. Moscow, GĖOTAR-Media, 2005. 736 s.: ill.
Gorchakova N. A., Gudivok I͡A.S., Gunina L. M. etc. Farmakologii͡a sporta [Sports Pharmacology]; pod obshch. red. S. A. Oleĭnika, L. M.Guninoĭ, R. D. Seĭfully. Kyiv, Olimp. lit-ra, 2010. 640 s.: ill., tabl. – Bibliogr.: S. 631 – 639.
II. Obshchai͡a farmakologii͡a. http://reftrend.ru/406104.html.
Glava 2. Farmakodinamika. http://intranet.tdmu.edu.ua/data/cd/Farmakologiya/html/r2.htm.
Tymchyk G. S., Skyt͡si͡uk V. I., Klotchko T. R. Pol′ovi struktury biotekhnichnykh system [Field structure of biotechnical systems]. Kyiv, NTUU «KPI», 2013. 384 s.
Tymchyk G. S., Skyt͡si͡uk V. I., Weintraub M. A., Klotchko T. R. Chutnyky elektromahnitnoho vypromini͡uvanni͡a biotekhnichnykh ob´i͡ektiv [Sensors of electromagnetic radiation of biotechnical objects]. Kyiv, Lesi͡a, 2004. 64 s., il.
Bronshteĭn I. N., Semendi͡aev K. A. Spravochnik po matematike dli͡a inzhenerov i uchashchikhsi͡a vtuzov [Handbook of mathematics for engineers and students of technical colleges]. – 13-e izd., ispravl. Moscow, Nauka. Gl.red.fiz.-mat.lit., 1986. 544 s.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право на публікацію залишається за авторами.
Автори можуть використовувати власні матеріали в інших публікаціях за умови посилання на збірник наукових праць "Вісник Київського політехнічного інституту. Серія ПРИЛАДОБУДУВАННЯ" як на перше місце видання та на Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» як на видавця.
Автори публікують свої статті в збірнику на умовах ліцензії Creative Commons:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи.
Видавець (КПІ ім. Ігоря Сікорського) має право за будь-якого використання цього видання зазначати своє ім'я або вимагати такого зазначення.
Редакційна колегія залишає за собою право розміщувати опубліковані в збірнику статті в різних інформаційних базах для надання відкритого доступу до матеріалів з метою популяризації наукових досліджень та підвищення цитованості авторів.