АНАЛІЗ ВПЛИВУ ПАРАМЕТРІВ СКЛАДАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ НА ВЕЛИЧИНУ ВІДНОСНОГО ЗМІЩЕННЯ ОСЕЙ ДЕТАЛЕЙ, ЩО З’ЄДНУЮТЬСЯ, ПРИ АВТОМАТИЗОВАНОМУ СКЛАДАННІ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1970.47(1).2014.35514Ключові слова:
автоматизоване складання, складальне обладнання, відносне зміщення осей, матричний метод, точність суміщення, умови складальностіАнотація
Розглянуто задачу визначення величини відносного зміщення осей деталей, що з’єднуються, за умови автоматизованого складання. Викладено методику точністного аналізу конструкції пристрою для складання осесиметричних деталей, що базується на матричному методі у тривимірному просторі. Виконано практичні розрахунки величини відносного зміщення осей у складальному обладнанні.
Проведено аналіз впливу параметрів складального обладнання на точність суміщення осей з’єднуваних деталей. За допомогою викладеної методики може бути здійснена перевірка умов складальності вузлаПосилання
Simakov А. L. The method of definition of automatic assembly device’s acrid : Questions of defensive technique. Series 9. Special control systems, servo drives and elements. Мoscow, SТC “Infotechnique”, 1996. P. 33-36.
Мechanics of industrial robots: In 3 b. : the educational grant. Edition by К. V. Frolov, Y. I. Vorobyov. Мoscow, High school, 1988. 303 p.
I. I. Artobolevsky. Theory of mechanisms and machine : textbook for institute of higher education, 4-е edition. Мoscow, Science, 1988. 638 p.
А. L. Simakov, S. V. Kuznetcova. Methods and means automatic assembly: performance in phase spase. Kovrov, FSBE HPE “КSТА named after V. A. Degtyarev”, 2013. 176 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право на публікацію залишається за авторами.
Автори можуть використовувати власні матеріали в інших публікаціях за умови посилання на збірник наукових праць "Вісник Київського політехнічного інституту. Серія ПРИЛАДОБУДУВАННЯ" як на перше місце видання та на Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» як на видавця.
Автори публікують свої статті в збірнику на умовах ліцензії Creative Commons:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи.
Видавець (КПІ ім. Ігоря Сікорського) має право за будь-якого використання цього видання зазначати своє ім'я або вимагати такого зазначення.
Редакційна колегія залишає за собою право розміщувати опубліковані в збірнику статті в різних інформаційних базах для надання відкритого доступу до матеріалів з метою популяризації наукових досліджень та підвищення цитованості авторів.