ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ ДІАГНОСТИЧНИХ ТЕСТІВ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОЇ ПАМ`ЯТІ НА ПРИКЛАДІ DETAILED MARGINAL READ ТЕСТУ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1970.55(1).2018.135842Ключові слова:
енергонезалежна пам’ять, Detailed Marginal Read тест, оцінка стану пам’ятіАнотація
Енергонезалежна пам’ять, яка є невід’ємною частиною будь-яких комп’ютеризованих систем, за своїм призначенням має безвідмовно працювати протягом експлуатаційного терміну у різних умовах довколишнього середовища. Для дослідження процесів старіння пам’яті і прогнозування втрати даних існує низка експериментальних дослідів, таких як кліматичні, температурні, збурюючі і т.д. Після обробки отриманих даних, приймається рішення про терміни використання модулів пам’яті, ступінь зносу, наявність та корекцію помилок у необхідний часовий проміжок. У статті наведено аналіз проблеми оцінки стану енергонезалежної пам’яті на прикладі Detailed Marginal Read (DMR) тесту. Приведено опис алгоритму DMR, проаналізовано залежність розподілення помилок за рівнями вичитування та виділено недоліки зазначеного алгоритму. Показанo можливість та підтвердженo ефективність вдосконалення алгоритму DMR за рахунок використання класичних алгоритмів пошуку.
Посилання
Denton T. AUTOMOBILE ELECTRICAL AND ELECTRONIC SYSTEMS. Tom Denton. Burlington: Butterworth-Heinemann publications, Third edition, p. 463, 2004.
ISO 26262-10:2012. Road vehicles -- Functional safety [Elektronnyiy resurs]. International Organization for Standardization. 2012. Available: https://www.iso.org/standard/54591.html.
Yoshio Noshi. Advances in Non-volatile Memory and Storage Technology. Oxford: Woodhead publishing, Woodhead publishing series in electronic and optical materials, no. 64, p. 513, 2014.
V. Andriyenko, V. Ivanenko, A. Honcharov, "Prediction Of The Periods Of Reliable Operation Of Microchips Of Radio Engineering Devices", Visnyk NTUU “KPI”. Seriya PRYLADOBUDUVANNYA, is. 48, pp. 125–130, 2014. (in Ukrainian)
K. Venkat, U. Haensel. Understanding MSP430 Flash Data Retention [Elektronnyiy resurs]. Texas Instruments - SLAA392. 2008. Available: http://www.ti.com/lit/an/slaa392/slaa392.pdf.
Tann H. Non-Volatile Memory: A review of past and present concepts and applications [Elektronnyiy resurs]. Available: https://pdfs.semanticscholar.org/0ff1/ed4b94c7f04305a01c0b5a54fb5bdcb960ce.pdf.
PXI Express Rukovodstvo po jekspluatacii NI PXIe-1075 [Elektronnyiy resurs]. Available: ftp://ftp.ni.com/pub/branches/russia/pxi/ni_pxie_1075.pdf.
O. Kotelnikova, O. Pavlovskyi. Development of hardware-software complex for estimation analysis of the state non-volatile memory. XI Conference of Young Scientists «Elektronika-2018». 2018. (in Ukrainian)
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право на публікацію залишається за авторами.
Автори можуть використовувати власні матеріали в інших публікаціях за умови посилання на збірник наукових праць "Вісник Київського політехнічного інституту. Серія ПРИЛАДОБУДУВАННЯ" як на перше місце видання та на Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» як на видавця.
Автори публікують свої статті в збірнику на умовах ліцензії Creative Commons:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи.
Видавець (КПІ ім. Ігоря Сікорського) має право за будь-якого використання цього видання зазначати своє ім'я або вимагати такого зазначення.
Редакційна колегія залишає за собою право розміщувати опубліковані в збірнику статті в різних інформаційних базах для надання відкритого доступу до матеріалів з метою популяризації наукових досліджень та підвищення цитованості авторів.