АНАЛІЗ ДИНАМІКИ ТЕПЛОВИХ ПРОЦЕСІВ В НЕПРОВІДНИХ МАТЕРІАЛАХ ПРИ ВПЛИВІ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО ВИПРОМІНЕННЯ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1970.54(2).2017.119529Ключові слова:
електромагнітне випромінювання, непровідний матеріал, нагріванняАнотація
Розглянуто процес нагрівання непровідних матеріалів під впливом електромагнітного поля в умовах зміни механічного навантаження на матеріал. Запропонована аналітична модель, яка враховує взаємодію електричних та теплових полів, які виникають при обробці непровідних матеріалів в електромагнітному полі. Наведені результати чисельного моделювання режимів нагрівання. Отримані результати можуть використовуватись при проектуванні обладнання для термічної обробки капілярно-пористих матеріалів та вдосконалення режимів його роботиПосилання
YU.A. Skripnik, K.L. Shevchenko, V.V. Gorkun, "Povysheniye effektivnosti mikrovolnovogo oborudovaniya dlya teplovoy obrabotki dielektricheskikh materialov," 13-ya Mezhdunarodnaya Krymskaya konferentsiya «SVCH tekhnika i telekommunikatsionnyye tekhnologii», 8 – 12 sentyabrya, 2003, Sevastopol'. pp. 707 – 709. (in Russian)
P. Perre, I.W. Turner, "A complete coupled model at the combined microwave and convedive drying of softwood in an oversized wavegnid," Drying ’96 – Proceedings of the 10th Int. Symposium (IDS’96), Krakow, Poland, 30 July – 2 August 1996, v. A, p. 183-184.
V.G. Renne. Elektricheskiye kondensatory. Leningrad: Energiya, 1969, 592 p. (in Russian)
L.D. Landau, Ye.M. Lifshits. Teoreticheskaya fizika, t.8. Elektrodinamika sploshnykh sred. Moscow : Nauka, 1982, 526 p. (in Russian)
N.N. Grinchik, "Diffuznyye yavleniya v elektrolitakh," IFZH, v. 64, №5, pp. 610-617, 1993 (in Russian)
A.I. Shvab, "Novyye integral'nyye operatory rot-1, div-1, grad-1. 1," Elektrichestvo, №4, pp. 59-67, 1994. (in Russian)
A.I. Shvab, F. Imo, "Novyye integral'nyye operatory rot-1, div-1, grad-1. 2, " Elektrichestvo, №5, pp. 55-59, 1994. (in Russian)
Dzh.A. Stretton. Teoriya elektromagnetizma. Moscow, Leninbgrad: GITTL, 1948, 812 p. (in Russian)
I.Ye. Tamm. Osnovy teorii elektrichestva. Moscow: Nauka, 1976, 642 p. (in Russian)
A.A. Samarskiy. Teoriya raznostnykh skhem. Moscow: Nauka, 1989, 616 p. (in Russian)
V.I. Odelevskiy, "Raschet obobshchennoy provodimosti geterogennykh sistem," ZHTF, t. KHKHI, is. 6, 1951. (in Russian)
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право на публікацію залишається за авторами.
Автори можуть використовувати власні матеріали в інших публікаціях за умови посилання на збірник наукових праць "Вісник Київського політехнічного інституту. Серія ПРИЛАДОБУДУВАННЯ" як на перше місце видання та на Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» як на видавця.
Автори публікують свої статті в збірнику на умовах ліцензії Creative Commons:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи.
Видавець (КПІ ім. Ігоря Сікорського) має право за будь-якого використання цього видання зазначати своє ім'я або вимагати такого зазначення.
Редакційна колегія залишає за собою право розміщувати опубліковані в збірнику статті в різних інформаційних базах для надання відкритого доступу до матеріалів з метою популяризації наукових досліджень та підвищення цитованості авторів.